Za rok si budete přát, abyste začali už dnes

Zhubnu, doučím se němčinu, přestanu kouřit, pořídím si psa, nakoupím bitcoin a další hromada věcí, které když člověk odkládá na neurčito, tak to tam taky většinou zůstane. Tento článek bude, byl a je trochu specifický, prvně jsem jej začala psát v listopadu 2020, teď jej aktualizuji po 4 měsících, zásahy cíleně nijak neoznačuji. Něco umažu, něco přidám. Za pár měsíců se do něj možná vrhnu znovu. Naschvál neodděluji pasáže chronologicky.

Ty jsi měla štěstí, že jsi koupila ten bitcoin za 50 000. Říkali když stál 100 000, odmítali ho koupit, protože byl příliš drahý. Teď říkají, že jsem měla štěstí, že jsem koupila bitcoin za 100 000, 300 000, 500 000, a věřím, že za pár let budou říkat, že jsem měla štěstí, že jsem nakupovala při současné ceně cca 1 100 000. V mezičase však neudělali jediný krok k tomu nakoupit byť jen pár drobných. A důvod je většinou ten, že si nechtějí narušit komfortní zónu.

Nejlépe se odkládá to, na co již máme výmluvu. Hubnout nemůžu, protože mám stres v práci, a nemám na to čas. Psa si nepořídím ze stejného důvodu. A ten bitcoin nekoupím, protože bych si o něm něco musela přečíst, a na to zase nemám čas, a hlavně je ten bitcoin moc drahý.

Jenže nikoho, absolutně nikoho, nezajímá, že nemáte čas, protože to je stejně beztak kec. A hlavně, vaše cíle musíte plnit především vy. Nakonec se stejně zodpovídáte jen sobě.

Google: jak nakoupit bitcoin, útulek praha, jobs.cz, učitel němčiny online, jak přestat kouřit.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL