Co dělat, když nastane apokalypsa nemrtvých? #2

S batohem plným zavařovaček, třemi náboji a pilulkami na odčervení psů střemhlav z města. Pár toulavých nemrtvých po cestě již nevyvede z míry.

Nejvzácnější věc do deštivých cest – suché ponožky a boty, do kterých se nedostane nepořádek, ten totiž dokáže v botě udělat hmotu podobnou blátu, rozervat ponožky, a po chvíli i kůži na nohou. Autem se nikam nedostanete. Většina aut nejde uvést do provozu, protože za tu dobu benzín zdegradoval. Sice nahodíte motor, auto zaprská, ale po pár metrech se zadře. A široko daleko není benzínka s novým benzínem, a ani automechanik, který by tu spoušť opravil. Takže nakonec zůstanou staré dobré boty, a ty se nesmí namočit, a nesmí se do nich dostat onen nepořádek.

Pokud Vás napadne cesta koněm, tak mi řekněte, kdo z vás na něm umí jezdit, a taky, kde seženete cestou z metropole volného koně.

Nejhorší to je stejně nakonec s hygienou. Časem si jen říkáte, jak asi musíte skutečně zapáchat. Nemůžete to vědět, protože všude smrdí všechno, a když něco nesmrdí, tak je to podezřelé. Nakonec je ovšem to nejdůležitější mít suché a čisté nohy, na ostatní se dá zvyknout.

Časový management je velmi důležitý. Někdo by si mohl říct, že na konci světa je už čas nepodstatný, ale teprve teď dává čas smysl. Je velmi důležité vědět, jak dlouho se můžete na jakém místě zdržet. Většinou lze jen přespat, někdy bohužel ani to. Snaha najít lidi se smrskla jen na vzdálenou potřebu vidět živou tvář. Strach z toho, koho můžete potkat je větší než zvědavost.

Alespoň prozatím.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL