Do kina nemůžete, za to na narvaný Staromák ano

Kina či koncerty jsou příliš rizikové. Za to ve stovkách lidí postávat nad předraženým trdelníkem, a tvářit se hrozně tradičně, to jo.

Vlastenci, když se hraje hokej, a křesťani, když jsou svátky. Zbytek roku jen obyčejní pepíci. Postěžovat si na to jak se špatně nosí rouška, a zanadávat na Babiše, Okamuru a Zemana – osvícenější ještě na nějaké ty Piráty.


Nějak takto vypadal Mikuláš pár dní po tom, co se sotva otevřely obchody.

myslíte, že dodržují dvoumetrové rozestupy?

Komické na tom všem je, že tři měsíce drtíte lokální podniky, půlka z nich zkrachovala, druhá půlka žije v exekucích. Kdejaký osvícený socialista říká jak mají jít soukromnicí makat do fabrik. A o to jde. Pomalu ale jistě se zase blížíme k době, kdy bude pouze jeden zaměstnavatel. Všechno všem, a nikdo nebude mít nic.

Vinu ovšem nenese pouze vláda. Ta jen vymýšlí řadu nesmyslů, a s pochopitelným zpožděním centrálně plánuje něco, co již není aktuální. Právě tito pepíci se vysmívají všem těm, kteří vytvářejí lokální hodnoty. Ať je to majitel kavárny, kadeřnice nebo provozovatel starožitnictví. Všichni tito museli zavřít na pěkně dlouho, a někteří z nich již své podniky neotevřou.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL