Ema mele maso, máma je antivaxer, táta sdílí fake news

Ohledně nového očkování na koronavirus se snad řeklo úplně všechno. Nemá smysl sdílet studie a dávat je sem, protože v tom sama plavu, a hlavně by to nikdo nečetl. Je to nuda. Lidi rádi drámo.

Stále je však pár věcí, na které se příliš v souvislosti s připravenou vakcínou na covid neprobírají, je to dle mého škoda. Na ty ostatní je tady diskuse pod iDnes články, to je studnice moudrosti.

Píchám, pícháš, pícháme

Vakcína není povinná – alespoň prozatím ne, už se však objevují osvícené hlavy, které to s lidmi myslí dobře, a nechaly by je píchat všude a se všemi, nejlépe hromadně. Docela milé, ale nemusí se vždy sejít s úspěchem.

Antivax máma si udělala studii během sezení na toaletě

Očkování nezpůsobuje autismus, ale není otestováno, nevyvíjelo se deset let… Najednou je totiž potřeba, aby se vakcína vyvíjela dlouhá léta, protože žloutenku tady máme tři neděle…

Antivax, nebo chronická píchačka obyvatelstva?

V tom rozporuplném nepořádku mě ani nemá čtenář možnost zaškatulkovat. A o to víceméně jde.
Je totiž hovadina dogmaticky odmítat očkování, obzvláště na šmejda, který na rok ochromil většinu planety, zastavil cestovní ruch, připravil řadu lidí o živobytí. Výzkum vakcinace považuji za nejdůležitější věc, kterou je nyní možné s nákazou dělat.

Táta píše fakenews

Táta za vším vidí spiknutí. Sdílí mem “hádejte, kdo má největší zisky z koronaviru, přeci farmalobyyyy”. Táta je hodný člověk, myslí hlavně na rodinu. Buď jako táta, ale nesdílej konspiráky.

Milujme se a očkujme se

Na konec můj skromný, smířlivý názor. Očkujte se, ale ne na každou hovadinu, zkuste si o očkování promluvit s rodinou, zeptejte se nezávisle více lékařů. Přečtěte si i něco jiného než facebookové příspěvky. Zkuste zvážit pro a proti.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL