Kup knihu, a zachráníš černouška, dobročinný antikvariát Nezval

Kupte si knihu, uděláte tak dobře pro sebe, i druhé. Tímto na své antikvariátní stránky zve Bohumil, majitel eshopu Antikvariát Nezval. Vlastně to píšu za něj, ale je to víceméně message, která vyzařuje z jeho eshopu.

Jak to funguje

Eshop je víceméně rozdělen na dvě části. Ta dobročinná je označená v kategorii Dobročinné. Knihy jsou označeny buď písmenem (D), nebo procentem, který určuje, kolik z částky půjde na dobročinnost.

Kam podíl z prodeje “poletí”

Například do Venezuely, v rámci projektu SOS Venezuela – https://www.darujme.cz/projekt/1200448
Koupi knih, které jsou označeny (D) zase podpoříte černoušky prostřednictvím projektu ShareTheMeal – https://sharethemeal.org/en/index.html

Dělat hezký věci je prostě super

Osobně jsem z tohoto projektu nadšená, je skvělé, že mladý člověk, v době korona krize, nelení a nevymlouvá se na to, jak je svět bad. Navíc pomáhá druhým. Tímto vyjadřuji upřímný obdiv, a vybízím své čtenáře k nákupu na jeho eshopu. A to nejen v dobročinné sekci, ale i klasickou koupí knih, které přinesou zisk jejich knihovníkovi.

Vůně nové knihy je sice super, ale kupa starých knih voní stejně nejlépe

Jako malé dítě jsem chodila k tetě, která žila staromládenecký život. Její byt byl, tak trochu panoptikum. Polonahé figuríny, paruky, spousta večerních šatů, ale hlavně regály s knihami, které byly staré jako sama teta, a dost možná i starší. Vůně těch knih vyprávěla sama o sobě další příběh.

https://www.antikvariat-nezval.cz/

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL