Nenechte si vnutit myšlenku, že je všechno špatně

Protože to tak není, protože lidi, kteří toto tvrdí, jsou povětšinou duševní upíři nebo obchodníci se strachem. Vždy je to o vás a vaší hlavě. Nenechte se nakazit věčným negativismem.

Nakazit se negativním myšlením je strašně snadná věc. Začíná to kolegou, který si stěžuje na to, kolik má práce, končí to hromadnou depkou na pracovišti. Takové lidi máte všude. Nedá se tomu vyhnout, ale dá se s tím efektivně pracovat.

Alarmisté, fašouni, unuděnci…

Alarmisté za vámi přiletí kdykoliv někdo udělá nějakou botu. Začnou se vztekat a nadávat. Občas to dělá každý, ale alarmista to dělá pořád. Alarmista využije jakékoliv možnosti zanadávat. Samozřejmě za jejich problémy může někdo jiný…

Na stole máš bordel, ten email, cos napsala je otřesný, ty šaty jsou nudné, lol, co to máš za debilní hrnek. Seznamte se, toto je fašounek, člověk, který vás vyhejtí naprosto kdykoliv to bude možné. Nikdy na lidech nevidí nic hezkého. Není nutné rozepisovat dále, fašounek si to nezaslouží.

Unuděnci mě štvou asi nejvíc. Prostě šíří negativní vibe jen proto, aby se něco dělo. Je to pravý opak toho, o co se snažím. Když už se nudím, tak alespoň nejedu do lidí depkařskou agitku.

Těch skupin bude asi víc, ale netřeba jim věnovat větší pozornost. Je to e-e. A my chceme být v pohodě.

Není potřeba být ezo sluníčkař

Rozhodně nechci tvrdit, že je zapotřebí něco předstírat nebo žít v bublině. Správný recept nemám. Asi ani není. Můžeme tomu říkat kriticky pozitivní přístup – ne všechno je dobře, ale neznamená to, že je všechno špatně. Na problémy jsou tady řešení.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL