Nesnášíte své děti? Kupte jím pod stromeček státní dluhopisy

Zlobilo vaše dítko jako kráva? Místo nové konzole mu kupte dluhopisy. Není větší fuck-up dětství, než pseudo-investice do největšího legální švindlu. Socdojnice Schillerová nabízí odkoupení státních dluhopisů. Údajně skvělý dárek pro děti. Je to prý investice do budoucna.

Tiše, a ochotně, purpura na plotně, voní, stále voní” zní Suchého vánoční píseň, rodina po celém strastiplném roce konečně pospolu. Je po štědrovečerní večeři, a děti už běží k vánočnímu stromečku. Místo velkých objemných krabic nachází obálky, a v nich státní dluhopisy od Aleny Schillerové.

Děti se vrhají mamince kolem pasu, a říkají „maminko, děkuji, že myslíš na naší budoucnost”. Takhle nějak si to asi představuje naše ministryně financí. Realita je taková, že děti budou mít pokažené Vánoce, trauma, a ve škole raději řeknou, že na Vánoce přišel exekutor.

Jak moc musíte někoho nesnášet, abyste mu koupili dluhopis státu, který není schopen určit jestli se pivo do džbánu považuje jako prodej venku, a nebo prodej s sebou?

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL