Rok 2020 byl pozitivní

Do konce roku ještě zbývá pár dní, už teď si však dovolím udělat takový krátký sumář. Za mě byl rok 2020 pozitivním rokem. Shrneme si pár věcí, které za to stojí. Kdo nesouhlasí, tak mi dejte alespoň šanci změnit váš názor.

Bitcoin přesáhl hodnotu půl milionů korun

Před pár lety se za něj dala koupit maximálně pizza, a nebo se jednalo o platidlo pro hipstery za kafe. Dnes se jedná o strategickou komoditu ve, které obchodují i ty největší společnosti. Otázkou je jakou měrou za tento nárust může ban VISA a Master Card karet na pornhubu.

Lidé si začali mýt ruce

Snad poprvé od moderní civilizace je naprosto běžné, že si každý před vstupem do místnosti umyje ruce. Skvělá věc!

Zvládli jsme koronasocialismus

V tomto odstavci chci poděkovat všem živnostníkům, kteří v průběhu roku dělali všechno možné a vymýšleli cesty jak dále šířit hodnoty. Ať jde o malou kavárnu na rohu, která prodává kafe s sebou nebo sekáč, který udělal eshop. Všichni do posledního si zasloužíte velký obdiv, a jen díky Vám, přežila ekonomika obrovskou ránu. Snad největší od dob sovětského svazu. Bonusem ke všemu je, také, že prognózy “odborníků” o tisících mrtvých se nevyplnily.

Nikdo již nebere vážně Václava Klause (oba)

Snad jen antivax maminy, a pár opozdilců, kterým nedošlo, že tento rok nebyl Prague Pride. Rozpad západní civilizace se musí odložit na neurčito. A mikročipy v nose už máme stejně všichni.

Súdán, Emiráty a Bahrain uznaly nezávislost Izraele

V tomto roce tři islámské země uznaly legitimitu země západní civilizace. Je to velmi důležitý krok v diplomacii mezi západním světem a blízkým východem.

Indové již nemají přístup na TikTok

prosím

Coldplay nevydalo žádné album

Naštěstí.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL