Máte bitcoin a mohla bych ho vidět?

Já jsem se vás nezeptala jestli máte bitcoin, a máte bitcoin, a mohla bych vidět?
S rostoucím kurzem bitcoinu roste i popularita u lidí. Bitcoin už dávno není tématem pro pár zarostlých zevláků z Paraelní Polis. Bitcoin zná tvoje kolegyně z práce, dokonce i vrátná o něm četla na tom idnesu, jo.

Proč je vlastně tak cool mít krypto

Na kryptu obecně je jedna věc hrozně krásná. Na rozdíl od dolaru, koruny a eura je bitcoin (krypto obecně) dobrovolný. Nikdo vám ho nenutí, nikdo vás nezavře za to, že ho nepřijmete ve svém krámu. Bitcoin nenatisknete, bude ho v oběhu pořád stejně. Bitcoin těžko jen tak vezmete, a použijete jako nástroj, kterým budete centrálně řídit kus hlíny s lidmi na ní.

Chci si ten bitkojn koupit

Je to fajn fajn fajn – fajno fajno fajnový, ale pls. Dříve než nalejete celou výplatu do krypta, zkuste si uvědomit, proč vlastně ten bitcoin chcete. Pokud jen proto, abyste jej za půl roku protočili za dvojnásob – tak jsou i lepší cesty jak dolovat peníze, a nesou i menší riziko. Krypto je skvělé jako uchovatel hodnoty. Bitcoin je jako Lorenzo Lamas z Odpadlíka. Bitcoin je láska.

“Kolik máš bitcoinů?”

Jaké máš na sobě spodní prádlo, kolik máš na bankovním účtu, na co myslíš, když vykonáváš velkou potřebu, je můj blog úžasný? Na některé věci se prostě neptá, to platí i na to, kolik má kdo satoshi (dělící jednotka BTC). Jestli si však myslíte, že je tento blog super, tak ho sdílněte svým friendům. Chci si zvýšit reach, a pak tady dávat klikací reklamy na prostenal s doktorem Uzlem.

Tak ho už prodej, a kup si něco

HODL biatch, prostě nope. Někdo z nás věří, že BTC poroste na milion USD, tak proč ho střelit sotva ve dvacetině. Další prostě jen nevěří tomu, že za pár let bude mít ještě smysl vlastnit fiat (koruny, dolary, prostě nucené měny, které se teď v době krize tisknou jak nikdy dřív). A někdo chce kupovat furry oblečky bez měnových poplatků. Navíc je fajn, že pár mastnejch, libertariánskejch autistů, kteří pomalu neznají ani mýdlo, vlastní krypto za pár mega. Až umřou na obezitu, tak si jen zjistěte, kde mají trezory.

A je tady závěr

Jestli Vás tento článek nějak urazil, a čtete ho až do konce, tak se v tom asi trochu vidíte. co? Odradil tento článek někoho od koupě krypta? Pokud jo, tak stejně spíš ne, protože ten člověk by je nekoupil ani před přečtením tohoto článku. A to je vlastně fajn. Není to pro každého. Hlavně klid a nohy v teple.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL