V souboji malomocných vyhrál ten, komu upadlo nejméně končetin – volby

Děje se to v opakujícím se cyklu. Jedna mrtvola proti druhé. Většinou se jedná o přestárlého dědka, kterého milují jedni, a proti němu druhý přestárlý dědek, kterého zase milují druzí. V případě sněmovních voleb je to hned řada dědků. Jde o politické volby. Je jedno, jestli se volí předseda školského výboru a nebo hlava státu. Volí se někdo, kdo vám slibuje cokoliv, jen proto, aby se zalíbil. A mnozí jsou schopni slepě následovat snůšku neuchopitelných, nerealizovatelných slibů.

Volby v USA

Je úsměvné, ale i děsivé, jak si velká část světa myslí, že se po volbě prezidenta všechno zlepší. Zmizí rasismus, Čína bude dodržovat fair play. Coldplay už nikdy nevydají desku. Jako by jeden nebo druhej z těch dědků byl k něčemu. Jako by jednoho nebo druhého zajímalo něco víc, než to, že je tlačí prostata nebo to, kdy bude pudink. Století staříci, kteří nevylezli z okna a nezmizeli. Nehledě na fakt, že je jedno, jak staří jsou, pořád to jsou lidi, kteří se derou k moci. Nejedná se o nové vědce, lékaře, umělce, pracanty… Jedná se o chlápky, kteří chtějí vládnout.

A lidé si nadávají

Lidé po sobě štěkají na sociálních sítích, s rodinou jsou na ostří nože. V práci s tím všechny otravují. Je to vlastně takový sport. Pokazit si sociální vztahy, kvůli někomu, kdo vás ani nezná, nezajímáte ho, a jen říká hromadu nesmyslů, které jsou vám z řady ostatních nesmyslů nejmilejší. To není něco, pro co si kazit byť náladu, natož vztah s blízkým nebo reputaci u kolegů.

Jsem z vlády a přišel jsem vám pomoci

A protlačím názor těch, kteří mě volili proti vůli těch, kteří mě nevolili. Mnohdy to dělám z trucu, a mnohdy proto, abych ukázal, jak na chátru. Většinou v tom mám však děsný bordel.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL