Nouzový stav bude navždy

Vláda dnes zrušila to, co tento týden potvrdila. Nikdo už ani neví z jaké moci, ale prý za to můžou hejtmani a vykřičníky Dominika Feriho.

Si představte, že se ve vedení firmy nakonec doberete k nějakému plánu. Trvalo to měsíce. A osm hodin před zahájením se pár manažerů rozhodne, že to bude úplně jinak. Taková firma by tady dlouho nevydržela, a osobně bych ty manažéry udusila na kravatách. Ale někdo by řekl, že jsem moc militantní, a že je potřeba respektovat demokraticky volené zástupce.

Je stejně úplně jedno, jak moc jste pro nebo proti karanténě atd., váš názor nikoho nezajímá, a v historii všech režimů, které tady byly, je demokracie královnou mámuprdelismu vašich názorů. Stát zase ukázal vztyčený prostředníček všem. 8 hodin před oficiálním zrušením nouzového stavu se najednou vynoří hrdinové od hejtmanů, a ústava-neústava, nouzový stav zpět. I když se na něm prostě nemohli shodnout. Jen doufám, že si snad hospody, kina, obuvníci nemysleli, že se v pondělí opravdu něco otevře. Už vidím ty chudáky, kteří naráží sud s vidinou, že alespoň uhradí sekyru za energie a nájem. Tak zas nic, no.

Demokracie je přeceňovaný systém. Nebudeme tady plkat nad tím, že vláda není demokratická a podobné blbosti, protože demokracie je pohyblivý pojem, který každý nadužívá, a jen málo kdo ví, že je to totalita namalovaná narůžovo. A když už to teda víte, tak jste nedemokratický živel, který jako nemá právo na názor. Ve výsledku to je stejně jedno, jen jako kritik demokracie budete vypadat jako pošuk s kravským zvonem a nápisem “konec je blízko”.

Tak dlouho to je nouzový stav, až je to vlastně normál. Co se stane za těch 14 dní? Nouzový stav se zase prodlouží. Ale nikoho už vůbec nezajímá, že jsme statisticky nejhorší zemí na světě. Česko je filcka světa, nikdo se jí nechce ani přiblížit. A jediné kroky, které proti tomu děláme je, že zavřeme krámy a čekáme.

Navzdory tomu, že lidé velmi slevili z nároků na svobodu a soukromí, tak se najdou stále mudrcové, kteří jakoukoliv nevoli vůči státnímu kočkopsu označí za sobeckost, neinformovanost… Snad nikdo nechce mrtvé, nemocné, ale přijde, mi, že zákazy se tady některým zalíbily. Kontrolovat lidi pod záminkou dobra má na tomto území dlouholetou tradici. A už jsem psala o tom, že je tady vlastně všechno zakázáno a stejně jsme nej nej v počtu mrtvých, nakažených..? Češi jsou buď ze skla, a nebo řádní pitomci.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL