Alena Schillerová bude těžit bitcoin na solárních kalkulačkách

Ministryně financí Alena Schillerová přišla na způsob, jak zaplatit dluh, který vláda vytvořila neúspěšným financováním do boje s COVID-19. Plánuje objednat z aliexpress na půl miliónu solárních kalkulaček. Zamýšlí je zapojit sériově na prostoru, kde byla polní nemocnice v Letnaněch.

Ministryně na tuto revoluční metodu přišla z kanálu 5 minute crafts, kde se krom tohoto návodu také dozvěděla, že lze udělat diamant z nutely a uhlí do grilu. Nyní žádá vládu o mimořádné uvolnění prostředků, které by mohlo státu získat drahé nerosty. Pravdivost zdroje 5 minute crafts podkládá tím, že si přes tento youtube kanál ušila kalhotky ze starých ručníku, a slepila tavící pistolí přívěšek z makarónů.

Vše je zcela revoluční a také ekologické, protože mají kalkukačky takový ten solární panýlek, který čerpá energii ze slunce – vysvětluje ministryně.

Se zase bohužel nestalo. Milióny se sice neutrácí za kalkulačky, ale třeba za nefunkční systém pro sčítaní lidu v době korona krize: https://nicoleb.cz/2021/02/opravdu-potrebujeme-scitani-lidu/

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL