Ó jsem velmi politicky nekorektní, obdivujte mě – černý je černoch

Ahoj, jsem velký myslitel a říkám, že černoši jsou černí, že žluťoši jsou žlutí a gejové jsou teplí, haha. Taky, že tráva je zelená. A teď mě všichni obdivujte, protože říkám pravdu. Absolutně nechápu proč na mém článku “černí jsou černí” je pouze pět lajků. Lidé jsou zmanipulovaní a google mě shadow bannuje. Jsem nekorektní a budu vše doprovázet řadou vulgarizmů. Protože, takhle my nekorektní jednáme, vždy nerozvážně a ledově ostří. A jestli se ti to nelíbí, sluníčko, tak jdi plakat za svou bezpohlavní rodinou. S pozdravem, vaši pravičáci.

Já neříkám, že přesně tohle, ale nějak takto se vyjadřuje určitá skupina lidí, která si přisuzuje politickou náklonnost podle toho jaké míry buranismu dosáhnete. Zahoďte jakékoliv definice o pravolevém spektru. Liberál či konzervativec? John Maynard Keynes, nebo Friedrich August von Hayek? Je jedno jestli jste pro tvrdý stát, nebo se vám libí idea svobodného trhu. Všechno z toho je zcela nepodstatné. Stačí plkat, že se vám nelíbí politická korektnost (ani pořádně nevědět, co to je), a už jste radikální pravičák bojující na frontě svobodného lidu. OMG tohle je strašně hloupé a škodlivé.

Cožpak o to, že ta stejná sorta lidí požaduje, aby všechny aspekty jejich života uzákonil stát jako jedinou správnou cestu hard lajfem… Je jedno, že většina z těch co se zaříkají odporem proti korektnosti si myslí, že politická korektnost je i vyjadřovaní se v základních mezích slušnosti. Dělají to stejné, co považují za nepřijatelné u druhých. A nakonec se dožadují politicky korektního jednání. Nácek je citově nezabarvený vlastenec, buran je člověk prostých zvyků. Tento člověk se pak tituluje na pravičáka, svobodo-nositele, mučedníka dnešní zhýralé totální doby a současně s tím to chce všechno nahradit tvrdou gumovou holinkou.

Kvůli těmto nepřesným zkratkám se znehodnocují legitimní názory. Být euro-skeptický je urážkou, vyjadřovat se proti zeleným nařízením, genderovým kvótám rovněž. A je zcela jedno jakou formu užijete, a jaké argumenty máte. Díky tomu, je pevně zakořeněno, že si tato témata přivlastnili převážně absolventi pomocné školy, kteří je opakují jen proto, že je někdo jiný (zřejmě ten, který vystudoval víc let pomocné školy) řekl v televizi při nějaké osvícené debatě s Michaelou Jílkovou. Váš názor, pakliže je vyslyšen bude stejně s největší pravděpodobnosti zařazen dřív, než by se nad ním někdo hlouběji zamyslel.
Myslím si, že Evropská Unie příliš zasahuje do… – je fuk do čeho a jestli to je pravda, ostatní vůbec neposlouchají a slyší něco jako “Jsem včera zmlátil manželku a osahával dceru, víš jak, pořádná Alabama, a nejlepší je, že se mi konečně podařilo vyrvat hasákem ten přiblblej zub. Těm darmožroutům zubařům bych nedal ani vindru.”

Ono to ledacos vypovídá také o opozici, ale ta má tolik práce s tím, jak všechno zregulovat, zakázat a onálepkovat, že si moc vrásky s PR v diskusi euroskepticismu nedělají. Zatímco se bavíme o tom jestli je lepší minarchistická demokracie, nebo čistě volnotržní společnost, se oni rozhodují jestli zvýší daně a zavedou novou kvótu. Vlak neujel, my jsme totiž ani nedorazili na nádraží.

Nicméně z hlubokých myšlenek se zase přesouváme zpět. Osobně nemám problém s tím, že se někdo chová slušně, naopak to docela uvítám, když mám s dotyčným vyměnit názor, tak je to základní parametr k tomu, abych byla ochotná spolupracovat. Vést respekt k názorovému oponentovi je docela fajn věc. Diskusi určitě nemá smysl začínat jizlivými poznámkami, škoda že se tím ne zcela vždy sama řídím, ale pracuji na tom. Vulgarizmy mi nevadí, tak nějak patří do projevu. A je jedno jestli jste dělník, nebo ředitel vesmíru. Každý je občas použije. Kurva.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL