Seš fakt hustej, že si honíš ego nad influencery z paneláku

Prvně jsem chtěla napsat článek, který by likehouse prostě vyhejtil. Přiživila bych se na populární vlně debility, ale to teď dělá každý, a nejlíp asi Mikýř. Já dnes budu hejtit ty, kteří hejtí likehouse. Ne proto, že by byl likehouse nějaký nedoceněný skvost, ale jen proto, že mě nebaví honit virtuální ego na pár dětech z paneláků co dostali pětikilo za to, že se znemožňují na TikToku.

Hrozně cool Kripl fight se jede třeba na ČSFD. To je známá filmová databáze filmových kritiků z Wishe. “Haha čum na mě, neměl jsem holku, nevidím si na fimfulína a jdu hejtit malý děcka co natáčejí sotfporno na Primě”. Ale do bia si takový trotl hodí slint, že je filmovej kritik nebo, tak něco. Ještě chybí citát, že je objektivní blaho, a nikdy se na nic nekouká povrchně. TVL…

Likehouse dostal na ČSFD …. tramtadadá 4%, což je cca o procento míň než bude inflace koruny v roce 2021 a tak o tři procenta víc než preference vlastenecké koalice Trikolora, Svobodní a DSS. Jo sry, dělníci ne.

Pokud máme být objektivní, tak prostě 4% ne pls. Minimálně idea náctiletých dětí, zavřených ve vile co lejou od rána do večera je tak na 5%. Pokud k tomu přidáme, že jim dává úkoly mluvící mixér, tak jsme už u námětu Davida Lynche a tam prostě pod deset jít nemůžeš. A mega plus, které si zaslouží tento pořad… absolutně skvěle se mi u toho restartuje mozek po náročném dni.

Nejvíc jsem si zamilovala Báru. Vážně top holka. Kdykoliv jí vidím, tak si vzpomenu na bristkej rap song Millie B – M to the B. Může za to ten tmavej pudr, drdol a celkově britský look tý holky.

Za mě likehouse cmnnn …. 35%

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL