Každý ví, že jsou Slované rasisté, xenofobové a homofobové

To je totiž známý fakt, není to vůbec xenofobní a zaujaté. Slované jsou totiž vždy špatní, protože nechtějí klečet, protože jsou to malí továrnicí východní Evropy. My to víme. Máme patent na rasismus…

Že to padá nejvíce z úst Britů, kteří za posledních 100 let dali světu jen Margaret Thatcher a Monty Python mě vlastně vůbec nepřekvapuje. Ještě jsem chtěla napsat, že uvedli v praxi ten nejodpornější rasismus, který tu kdy byl, ale to není nic dobrého – jen to dělali velmi dobře.

Ale Slované? To je jiná, ti sice nikdy neměli oddělené autobusy a pítka na vodu. Ale za to stále NEMAJÍ 50% učitelů barevné pleti. Že se v podmínkách střední a východní Evropy pohledává černých učitelů černošské historie poměrně složitě nikoho nezajímá.

Neberte mě špatně. Já rozhodně nekvetu z toho co se na východě děje. Také se ani hrdě nebuším do hrudi za to, že jsem z pěti, osmi, tří procent Slovan. Je mi to v podstatě jedno. Nebojuji za svou “rasu”. Jen mi vadí duševní giganství, které vykazují zahraniční média z toho, že se parta kluků od fotbalu rozhodla nekleknout.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL