Nejsem demokrat, protože si nemažu výkaly po obličeji

Jsem tu zase dlouho nebyla. Doufám, že jsem chyběla. Máme tady summer time. Věci vidíme pod růžovým filtrem a těšíme se na dovču do Bulharska. Ale než se všichni napotíme do busu na Florenci – přicházím s novým článečkem.

Proč si demokraté natírají výkaly na obličej?
Na tuto otázku se snaží odpovědět vědci, ekonomové, filozofové již dlouhá staletí. Celou dobu marně. No a dnes si konečně odhalíme velké tajemství.

Je to prosté, demokraté jsou totiž přesvědčení, že zrovna ta jejich demokracie je ta správná. Jako manifest tohoto přesvědčení si své vlastní výkaly vtírají na obličej. Bohužel to stejné chtějí po ostatních. Kdo si nechce mazat něco odporného na obličej, ten je nedemokratický živel a měl by být donucen kolektivním omazáním.

Babiš není demokrat. Yes girl, babiš není demokrat on je rovnou etalonem demokracie. Je to nejvíc demokratický demokrat. A jen proto, že neříká čupr věci neznamená, že není demokrat. Stejně jako Klaus mladší, Okamura nebo Ivan Bartoš. Všichni jsou zcela stejní demokraté. Naprosto, na chlup stejní demokraté. A co komouši? Ti jsou taky demokraté. Jen každý z nich má trošku jinak pomazanou hlavu a to druhým nemusí vonět. Snad nejmíň demokraté jsou sociální demokraté. Ti totiž dělají přesně pravý opak toho co si přeje vlastně kdokoliv.

Štve tě co píšu? Máš připraveno co bys mi na to napsal? Nebo snad zrovna teď hodláš tento článek sdílet do tvojí oblíbené demosprávňacké skupiny s vidinou, že tvojí bois tento článek rozcupují? Nezapomeň se namazat. Venku je sluníčko.

Líbíl se Vám článek?

Díky darům nemusí být na webu reklama. Děkuji všem, kteří přišpeli 🙂
PayPal
Bitcoin
Bankovní převod: Platební brána
BTC adresa: 1ECxFCzP3n3t6Rq8zMcQZpkPQbw2QYchWL